Profile okienno-drzwiowe

Więcej naturalnego światła we wnętrzach oraz pełna ochrona przed warunkami pogodowymi.

Dzięki rozwiązaniom i wzornictwu stworzonym w oknach Yawal możliwe jest kreowanie komfortowej atmosfery w domu. Konstrukcje pozwalają na obniżenie kosztów utrzymania domu. Oferta okien Yawal daje możliwość wykorzystania ich w każdej strefie klimatycznej.

TM 102

TM 74HI to system okienno-drzwiowy o wysokich parametrach termoizolacji, przeznaczony do stosowania w obiektach budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej i w budynkach przemysłowych. Gwarantuje użytkownikom ciepło, komfort i bezpieczeństwo.

Rozwiązanie pozwala na konstruowanie różnego typu drzwi, zarówno jednoskrzydłowych, jak i dwuskrzydłowych z naświetlami bocznymi i górnymi. TM 74HI umożliwia dzielenie skrzydła poprzeczką oraz charakteryzuje się wyjątkową łatwością montażu w fasadzie FA 50N, zapewniając komfort użytkowania oraz spójny, estetyczny wygląd współgrający z architekturą budynku.

TM 77HI

Oferta systemów okiennych została poszerzona o rozwiązanie niskiego progu w drzwiach balkonowych w systemie TM 77HI OKNA.
Nowe rozwiązanie pozwala na wykonanie progu wysokości 20mm nad poziomem gotowej podłogi co ułatwia komunikację pomiędzy częścią mieszkalną, a tarasem.

Zewnętrzną barierę przed czynnikami atmosferycznymi stanowi nowy okapnik, który wyposażony jest w gniazdo pod szczotkę.
Próg wykończony jest estetyczną uszczelką na całej szerokości profilu, która klejona w narożniku z uszczelką centralną zapewnia nam ciągłość szczelności po obwodzie konstrukcji. W rozwiązaniu zastosowano dodatkowy uszczelniający profil tworzywowy zapewniający docisk skrzydła do uszczelki progowej.

TM 102HI

System YAWAL TM 102HI jest dedykowany dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

Sprawdzi się zarówno w budynkach użyteczności publicznej, jak również w zabudowie mieszkaniowej. Jest to rozbudowany system profili aluminiowych służący do wykonywania nowoczesnych typów okien i witryn wymagających wysokiej izolacji termicznej.

System PBI 50N

System służy do wykonywania niewymagających izolacji termicznej przegród i konstrukcji do zabudowy wewnętrznej, takich jak: drzwi wahadłowe, okna podawcze, nienośne ściany działowe, witryny, boksy.

Głębokość profilu (50 mm) czyni go jednym z najmocniejszych na rynku w tej grupie.

Metalplast znajdziesz także w tych miejscach

Firma

Partnerzy

Aktualności

Informacje o Metalplast

Zakład Tworzyw Sztucznych.

Metalplast-Kalisz sp. z o.o.

ul. Niecała 6, 62-800 Kalisz

NIP – 6181907473

KRS – 0000022327 

REGON – 250991190 

© 2023 Created with Royal Elementor Addons

Italy